Všechny práce

Co z toho uděláme pro vás?

Soustředíme se převážně na komplexní rekonstrukce bytů a domů a baví nás měnit staré za nové.

To hlavní je, že umíme udělat práci od A až do Z.

Specializujeme se na komplexní i dílčí rekonstrukce bytů, domů, půdních vestaveb i komerčních objektů. Před samotnou realizací vás zdarma navštívíme v místě stavby a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku. Dohodneme se na termínu a ten také dodržíme. Zajistíme všechny práce od bourání až po uvedení celého objektu do provozu, vč. revizí a interiérového designu.

Rychlá domluva, jasné jednání, přesné splnění termínů, důraz na kvalitu.

20161214_FOTOŠOT©_0569HDR
1

Rekonstrukce bytů

Bourací a vyklízecí práce, likvidace odpadu, zednické práce, sádrokartony, příčky i podhledy, hliníkové konstrukce, vyrovnávání a betonování podlah, pokládka podlahových krytin, vnitřní instalace – vodo, elektro, odpad, obklady a dlažby, malířské a lakýrnické práce, VZT a klimatizace.

FOTOŠOT ©_7164OK
2

Rekonstrukce domů

Kromě prací, které souvisí s rekonstrukcí bytů se soustředíme i na hrubé stavby, venkovní fasády, zateplení celého domu, pokládku střech, včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací, výměnu dveří a oken, případně broušení a nátěry, výkopové a venkovní práce okolo celého objektu.

FOTOŠOT ©_7179OK
3

Interiéry

K rekonstrukci dnes již neodmyslitelně patří i návrhy interiérů. S interiérovým designem máme bohaté zkušenosti. Navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů – ať už jde o velké hotely, kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti a kuchyně.

WhatsApp Image 2021-04-23 at 11.17.06
4

Sádrokartony

Nabízíme vám profesionální montáže ze sádrokartonu. Obložíme stěny, stropy, vybudujeme sádrokartonové příčky, police, podhledy. Realizujeme akustické, minerální podhledy do nichž budujeme designové prvky včetně osvětlení. Provádíme též veškeré zednické práce, štuky a pracujeme s Ytongem.

FOTOŠOT ©_7208OK
5

Obklady a dlažby

Provádíme vnitřní i venkovní obkladačské práce. Před samotným položením všechny podklady srovnáme. Nezáleží na druhu materiálu ani velikosti. Umíme to s malými mozaikami i s velkoformátovými mramorovými obklady. Používáme click clack systém pro zajištění co nejtenčích a pravidelných spár.

IMG_20170922_141543
6

Chaty a pergoly

Postavíme pro vás zahradní domky, chatky, altány, dřevníky, dřevěné terasy, sruby a různé dřevěné přístřešky či verandy. Vyrobíme vám z kvalitního dřeva jakoukoli dřevostavbu podle vašich představ. Materiál zajistíme a dovezeme a vše na místě postavíme včetně střechy a jejího pokrytí.

FOTOŠOT ©_7227OK
7

Zámková dlažba

Připravíme, vykopeme a vydláždíme prostor o jakékoli velikosti. Je jedno kde, jsme schopni upravit i kopcovitý terén. Zabýváme se také výstavbou plotů, schodů a opěrných zdí. Zajistíme i veškerý materiál, drcené kamenivo, obrubníky, zásypový písek…

IMG_0269
8

Ploty

Postavíme vám plot nový nebo opravíme ten váš stávající. Ploty demontujeme, rekonstruujeme a nové děláme z jakéhokoli materiálu – dřevo, kámen, cihly, kov. Pokud se jedná o dřevo, též brousíme a natíráme včetně veškerého dřeva okolo domů i krovů.

Kladno 3
9

Kamenické práce

Provádíme stavbu kamenných zdí a opěrných zahradních zídek, sokly rodinných domů, plotových sloupků, chodníky a příjezdové cesty z kamene, obklady komínů a úpravy zdí z kamene, dekorační stěny interiérů, zahradní i vnitřní krby, obkládku bazénů.

Nejlepším způsobem kontaktu je zadání nezávazné poptávky, ve které nám upřesníte svůj záměr a představy. O co se jedná, v jaké lokalitě, plánovaný termín, vaše kontaktní údaje, případně fotky. My se s vámi co nejdříve spojíme a domluvíme se s vámi na nezávazné návštěvě, po které vám zašleme cenovou nabídku, samozřejmě vše zcela zdarma. Jakmile se dohodneme se na termínu, začneme a také ho dodržíme! Nebo nám jednoduše zavolejte a vše probereme hned! Budeme se těšit na spolupráci!

Nezávazná poptávka

  Kontaktní údaje:

   

  Adresa plánovaných prací:

   

  Detaily plánovaných prací:

  Plánovaný začátek prací:
  Přiložte soubor (max 10 MB):