Interiéry

Od designu k finální realizaci!

K rekonstrukci dnes již neodmyslitelně patří i návrhy interiérů. S interiérovým designem máme bohaté zkušenosti. Navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů – ať už jde o velké hotely, kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti a kuchyně. Podívejte se na naše práce níže a zadejte nezávaznou poptávku.

Interiéry jsou naší zálibou

K rekonstrukci dnes již neodmyslitelně patří i návrhy interiérů. S interiérovým designem máme bohaté zkušenosti. Navrhujeme a realizujeme všechny typy interiérů – ať už jde o velké hotely, kanceláře, komerční prostory, celé rodinné domy, malé byty, nebo třeba jen jednotlivé místnosti a kuchyně.

Interiéry malých bytů

Dokážeme navrhnout interiéry malých bytů tak, aby působily vzdušně, světle a přesto v nich byl dostatek úložného prostoru.

Kuchyně

Návrhy kuchyní jsou naší lahůdkou a navíc spolupracujeme se zkušenými truhláři a výrobci kuchyní, takže si své jídlo uvaříte v kuchyni vašich snů.

Hotely

Postavili jsme a zrekonstruovali jsme několik hotelů v České i Slovenské republice. Víme, jaké musí být dispozice, zázemí pro personál, technologie a jak se má nakonec příjemně cítit host.

Rodinné domy

Rodinné domy se snažíme ladit dle regionu, krajiny, okolí, tak aby zapadl a souběžně splnil veškeré funkční a designové představy našich klientů.

Kanceláře

Kanceláře a komerční prostory jsou často zanedbávanými, co se týče designu. Ale všichni víme, že příjemné prostředí ve kterém pracujeme nás všechny motivuje k těm správným výkonům.

Vybrané realizace

Vybrané realizace